Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Capucino w plynie chlodniczym

Masz problem z samochodem? Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem z autem. Internetowy warsztat samochodowy.

Moderator:raptus1984

Awatar użytkownika
powabny4
User
User
Posty:1
Rejestracja:2018-04-08, 19:55

2018-04-08, 19:57

Mam mx3 mazde v6 i jak jezdzilem na wodzie w chlodnicy bylo ok tylko zrobilem plukanke silnika wymienilem oleje plyny itd po chwili capucino w zbiorniku chlodnicy. Na bagnecie i korkach oleju i plynu nic nie ma, nie kopci nie faluja obroty, po odpaleniu na poczatku slychac jak by woda chlupnela w kabinie i po chwili przestaje. I mam pytanie jak bym kupil tester na spaliny w plynie chlodniczym mialo by jakis sens, pekniecie moze byc w chlodniczce oleju albo uszczelce na laczeniu oleju z plynem a nie koniecznie cylindrem wiec moze nic nie pokazac, nie wiem co robic czy pchac sie w to dalej czy na szrot. Prosze o opinie
Awatar użytkownika
sycylyjczyk
User
User
Posty:5
Rejestracja:2015-02-27, 22:08
Lokalizacja:mazury

2018-05-18, 06:14

Tester płynu kosztuje parę zł,i będziesz wiedział.
Awatar użytkownika
mayczak
User
User
Posty:17
Rejestracja:2018-05-30, 14:15

2018-05-30, 15:59

Nie wiem dlaczego, ale jakoś gdy tylko słyszę o dziwnym zabarwieniu płynu chłodniczego to od razu mam przed oczami wizję wymiany uszczelki pod głowicą, jej planowanie itd. itp. Przechodziłem to parę miesięcy temu. Tester to pierwsze co trzeba musowo zrobić, bo faktycznie wydatek drobny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc samochodowa”