Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Mechanik maszyn budowlanych / samochodów ciężarowych - Dania

Moderator:łukaszmechanik

Awatar użytkownika
Jakub2
User
User
Posty:2
Rejestracja:2017-07-17, 09:45

2017-07-17, 09:47

Dracon ApS jest Duńską Agencją Pośrednictwa Pracy. Firma rekrutuje i zatrudnia osoby z krajów należących do Unii Europejskiej. Posiadamy oferty pracy dla specjalistów z różnych branż:

Przemysł
Spawalnictwo
Logistyka i magazynowanie
Budownictwo
Sprzątanie
Produkcja
Opis stanowiska

Dla naszego Duńskiego klienta poszukujemy osoby na stanowisko mechanik. Praca polega na naprawach i utrzymaniu dobrze działających układów mechanicznych, hydraulicznych i elektrycznych w maszynach budowlanych oraz samochodach ciężarowych.
Wymagania

- wykształcenie o profilu mechanicznym
- umięjetność samodzielnej naprawy maszyn budowlanych oraz samochodów ciężarowych
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat. B i własny środek transportu
- rozpoczęcie pracy od 07.08.2017
Nasza oferta

- Wynagrodzenie 150 DKK brutto/godz.
- praca w oparciu o duńską umowę
- dodatek wakacyjny 12,5%,
- wynagrodzenie wypłacane co 2 tyg.
- zakwaterowanie (koszt najmu odciągany od wynagrodzenia),
- dłuższą współprace

CV w języku Angielskim oraz certyfikaty proszę przesyłać na adres mailowy job@dracon.dk , W TYTULE maila proszę wpisać: MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH
Do aplikacji proszę załączyć oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Awatar użytkownika
kokonut
User
User
Posty:2
Rejestracja:2017-07-18, 08:28
Kontakt:

2017-07-18, 08:32

Mogę pomóc z jazdy z międzynarodowym standardem, jeśli nie.
Trzeba będzie tylko przyjść do mojego biura we Lwowie.
Przed opuszczeniem mnie do wejścia lub zakończyć połączenie z powrotem na stronie internetowej vidnazhitelstvo.com/prawo-jazdy-na-ukrainie/lwow
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”