Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Odnośnik w logo

Wszelkie pomysły na rozwój forum.
Awatar użytkownika
xxaronxx
User
User
Posty:17
Rejestracja:2015-05-26, 17:26
Lokalizacja:Kraków

2015-06-02, 06:35

Fajnym cykiem byłoby dodanie kodu html do header'a strony.
W sensie że gdy klikniemy w logo na górze strony to odnosi nas na stronę główną.
Przyznam że np dla mnie jest kłopotliwe to że muszę klikać w podstronę a nie mogę przenieść się bezpośrednio przez logo
Masz problem z grafiką? a może chcesz zlecić wykonanie projektu wizytówki? W takim wypadku zapraszam do mnie :D
Awatar użytkownika
Mechaniczny
Administrator
Administrator
Posty:1688
Rejestracja:2010-03-11, 13:54
Lokalizacja:Polska
Kontakt:

2015-06-02, 14:39

Pod logo jest napis strona główna więc nie jest to aż takie kłopotliwe ale można pomyśleć :)
Awatar użytkownika
xxaronxx
User
User
Posty:17
Rejestracja:2015-05-26, 17:26
Lokalizacja:Kraków

2015-06-06, 11:54

Mechaniczny pisze:Pod logo jest napis strona główna więc nie jest to aż takie kłopotliwe ale można pomyśleć :)
Nie jest strasznie kłopotliwe, ale większość forów ma takie odnośniki i dużo osób jest po prostu przyzwyczajona do takiego rozwiązania. tym bardziej że forum jest na phpBB by Przemo , więc na pewno jest możliwość dodania tej opcji :D
Masz problem z grafiką? a może chcesz zlecić wykonanie projektu wizytówki? W takim wypadku zapraszam do mnie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwój forum”