Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

Ceramizer.pl Kod rabatowy specjalnie dla forumowiczów !

Awatar użytkownika
Mechaniczny
Administrator
Administrator
Posty:1688
Rejestracja:2010-03-11, 13:54
Lokalizacja:Polska
Kontakt:

2014-04-14, 19:41

Specjalnie dla subskrybentów forum kupon rabatowy 15% na zakupy w sklepie internetowym Ceramizer.pl ( kod rabatowy: VD45V3)
Obrazek

CeramizeryŸ – to innowacyjne środki stosowane do układu olejenia które pod wpływem wysokiej temperatury łączą się z mikrocząsteczkami metalu pływającymi w oleju i narostowo odbudowują zużytą warstwę mechanizmu. Kiedy zastosujesz CeramizerŸ uzyskasz:
zmniejszenie zużycia paliwa (od 3 do 15 %),
zmniejszenie zużycia oleju (redukcja dymienia),
wyciszenie i wyrównanie pracy silnika,
wyrównanie ciśnień sprężania we wszystkich cylindrach,
łatwiejszy rozruch zimnego silnika,
łatwość zmiany biegów w skrzyni biegów (eliminacja drażliwych zgrzytów i oporów),
zabezpieczenie mechanizmów przed zużyciem.

CeramizerŸ nie jest zagęszczaczem ani zwykłym dodatkiem do oleju, Jest jedynym preparatem, który zawiera tylko 4 g skoncentrowanego preparatu – ta niewielka ilość nie zmienia parametrów oleju. Produkt istnieje na rynku kilka lat, o jego skuteczności i bezpieczeństwie przekonało się wielu kierowców -potwierdzeniem tego jest choćby ponad 200 stron opinii użytkowników . Nie bez znaczenia są także liczne niezależne testy, w tym również testy przemysłowe (materiały dostępne na stronie www.ceramizer.pl ).

Zachęcam do zakupów !!

Link do organizatora promocji :
http://www.ceramizer.pl/
Obrazek
Awatar użytkownika
dawid2110
VIP/Moderator
VIP/Moderator
Posty:771
Rejestracja:2012-02-25, 17:07
Lokalizacja:Kielce

2014-04-20, 11:52

Używał ktoś już tego??
Szanuj czas innych. Jeśli pomogłem postaw piwo
Awatar użytkownika
bee1q1
VIP/Mechanik
VIP/Mechanik
Posty:233
Rejestracja:2013-01-25, 14:15
Lokalizacja:Wrocław

2014-04-20, 13:13

Kurcze nie ale jak to się czyta to nawet przydatne by to było...
Jak wiem to powiem, jak mogę to pomogę :D

Pomogłem? Postaw browarka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „KONKURSY”