Koszt założenia instalacji gazowej
Odpowiedz do tematu

: Koszt założenia instalacji gazowej
Ile się płaci za montaż instalacji gazowej i ewentualne późniejsze ustawianie?

:
Za dobrą i konkretną do 3000 zł śmiało da się dobrać. No zależy jeszcze rodzaju silnika.. Wszystko do dyskusji.

:
No to zależy, czy chodzi o sam montaż, czy o całość - instalacja z montażem. Do "podstawowego" silnika myślę 2500-2800 będzie git. W tej cenie na pewno dobrą instalację STAG-a znajdziesz. Pozdrawiam :)

:
Ja pisałem już łącznie z montażem i może trochę zawyżyłem cenę, ale lepiej podać więcej niż mniej w tym wypadku. A biorąc pod uwagę tą cenę, też właśnie o instalacji Stag myślałem :D

:
Jaka opcja STAG będzie odpowiednia do forda mondeo 2.0 146KM? Rocznie robię około 20tys. km. Na co szczególnie zwracać uwagę przy wyborze instalacji?

:
Sądzę, że nada się sterownik STAG 4 plus, reduktor AC R01 i ekonomicznie Wtryski AC W01, ale myślę, że jak jesteś decydowana to możesz podjechać do ich warsztatu w okolicy i dopytać oni o tym na pewno bd wiedzieli najwięcej. Pozdrawiam :)

:
Właśnie tak zrobię, niech fachowcy się wypowiedzą ;)

:
No my możemy coś doradzić, ale dopytać fachowców z dobrej firmy jak STAG trzeba :)

:
Płaciłem 2400 zł i jestem zadowolony. Można drożej, można pewnie taniej. Znajdź takie miejsce, które Ci będzie odpowiadało.

Ustawienie geometrii i regeneracja turbosprężarki w Pruszkowie, tanio i solidnie.
:
ja od 5 latek w ibizie posiadam instalację landi renzo koszt do jednopunktu 1200 powiem tak nie znam lepszego gazu przejechane na nim ok 150000 bez problemu raz zaczoł mi zamulać auto i falowały obroty skończyło sie na wymianie filtra gazu koszt 20 zł
teraz jakieś dwa miechy temu do audi a4 b6 2.0 założyłem oczywiście u tych samych fachowców LOVATO SAMAT i powiem tak nie wiem nawet kiedy przechodzi na gaz a spalanie jazda mieszana jeśli bardzoo gniotę (np 160 - 180 obwodnicą ) 11 l gdy jeżdzę do 120 i nie szaleje na światłach potrafi zejść nawet do 9 . Dwóch moich braci mieli auta ze stagiem i wcale nie było tak różowo jak nie falujące obroty to szarpanie lub spalanie jak smok .
Osobiście uważam że STAG jest mocno przereklamowany bo najwięcej warsztatów go montuje . Co prawda ważny jest montaż a nie tylko sprzęt..
Minus mojej instalacji jest taki że w kielcach tylko ci ci ja zakładali mają pojęcie jak ją wyregulować.

Szanuj czas innych. Jeśli pomogłem postaw piwo
:
Oprócz gazowej instalacji, pomyśl też o ekonomicznej jeździe https://nocar.pl/blog/ekonomiczna-jazda-samochodem-na-czym-polega/ . ZObaczysz jak bardzo uda Ci się wtedy obniżyć koszty jazdy samochodem.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group