Honda CR-V -warto?
Odpowiedz do tematu

: Honda CR-V -warto?
WItam,
Chciałem zapytać Was co sądzicie na temat Honda CR-V? Chciałbym kupić SUV-a ale jednak najpierw chciałbym poznać opinię innych użytkowników bądź osób które mają z nimi doświadczenie. Z góry dzięki za pomoc!

:
Jestem ogromnym fanem i zwolennikiem japońskiej motoryzacji, także jestem zdecydowanie za CR-V.. Szczególnie, że słyszałem o tym modelu naprawdę dobre opinie. Wydaje mi się, że na kanale Youtube HondaPlaza możesz znaleźć filmiki gdzie specjaliści testują i omawiają ten samochód. Może dodatkowo jeszcze Cię jakoś nakierują :)

:
Myślę, że jest kilka ciekawych pozycji od Hondy i na pewno nalezy do nich również CR-V ale i nowa Honda Civic w X generacji mega przypadla mi do gustu. Świetnie się prowadzi w nawet najtrudniejszych warunkach, świetne zawieszenie, a w środku pięknie wykończony i jednocześnie wygodny. W HonaPlaza możesz znaleźć oba modele również w ofertach używanych.

:
I ja powiem że warto! Piękne auto a jeżeli często jeździcie za miasto bądź gdzie dalej mieszkacie to tym bardziej. Auto przestronne, mega wygodne i bezawaryjne i tak jak wspominają poprzednicy w HondaPlaza możesz sprawdzić jak się spisują i może coś w autach używanych znajdziesz :)

:
Widziałem również ostatnio ze HondaPlaza rozpoczął wyprzedaż roczników i przeceny były naprawdę spore, także można naprawdę sporo zaoszczędzić i jednocześnie mieć świetne auto, które jednocześnie sprawdzi się w mieście jak i na ciężkich trasach.

:
To piękne autko :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group