Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

[S] Nowy klucz dynamometryczny stahlwille manoskop 730/20

Oferty kupna/sprzedaży części i narzędzi warsztatowych.
Awatar użytkownika
cncwroc
User
User
Posty:1
Rejestracja:2017-10-08, 19:15

2017-10-08, 19:23

Witam

Posiadam na sprzedaż nowy klucz dynanometryczny firmy stahlwille z rodziny manoskop 730/20, klucz jest nowy, nie używany w stanie idealnym, 100 % sprawny. Owe narzędzie kupiłem jakiś czas temu lecz nie korzystałem z niego i leży bezużyteczny.

Cały zestaw wraz z certyfikatem kalibracji, instrukcją, opakowaniem i samym kluczem

Cena 450 zł + wysyłka kurierem pobraniowa (20zl)

Zainteresowanych proszę o kontakt e-mail


Dane techniczne:

Symbol 730/20
Złącze 14 x 18
Nm min. 40.00
Nm max. 200.00
lbfft min. 30.00
lbfft max. 145.00
L [mm]. 455

MANOSKOPŸ 730
z mechanizmem wyzwalającym
z gniazdem do mocowania wymiennych końcówek
z mechanizmem zatrzaskowym QuickRelease
błyskawiczna nastawa
podwójny sygnał stop
podwójna skala N m/ft.lb
nie wymaga zerowania, mechanizm pomiarowy jest poddawany obciążeniu tylko w momencie dokręcania
możliwa także praca w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara poprzez odwrót końcówki wtykowej
dalsze obciążanie klucza „po kliknięciu” lub obciążanie w kierunku odwrotnym do przeznaczenia np. w przypadku zluzowania skorodowanego połączenia – nie oddziałuje na mechanizm wyzwalający, co pozwala uniknąć jego uszkodzenia
zalecana kalibracja za pomocą przyrządu kontrolnego perfectControl Nr 7794 lub stanowiska kalibracyjnego Nr 7706. Regulacja bez demontażu
z certyfikatem
odchyłka odczytu ± 4%

Więcej zdjęć mogę przesłać na e-mail zainteresowanym
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda części i narzędzi warsztatowych”