Portal poświęcony motoryzacji oraz mechanice samochodowej Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl Skup aut Poznań Skup aut Części do samochodów w Ucando

honda accord 7 gen 2005 rok diagnostyka

Diagnostyka samochodowa
Awatar użytkownika
kobratator
User
User
Posty:1
Rejestracja:2015-04-05, 21:45

2015-04-05, 21:48

Witam jak w temacie, szukam możliwości zdiagnozować błędy w hondzie ale bez komputera. czy da się zdiagnozować błędy bez kompa, czytałem na różnych forach jak sprawdzić ale znalazłem tylko do 6 gen. nie mam kostki niebieskiej od strony pasażera pod schowkiem 2 pin posiadam tylko gniazdo diagnostyczne szare z lewej strony nad bezpiecznikami pod fajerą. zwarałem 4 pin z 9 i check mi nie mrygał nawet po restarcie kompa ( odłączałem kleme mase na 10 min i bezpieczniki wyciagałem 18,19,20 ). problem jest w tym że kontrolka od checka po włączeniu zapłonu mrygnie raz przez sekundę i stoi puźniej nie mryga wogóle świeci się cały czas.świeci cały czs nawet po restarcie kompa i nie mogę zdiagnozowac jakie błedy ma.

cały czas swieci mi sie kontrolka od silnika i abs i chyba poducha taka kontrolka wyglada jak kawałek ziomka z pasem i jakimś kółkiem przed ludkiem wyglada jak ziom w ciazy w pasach na czerwono si swieci

a i odcięcie jest przy 4,500 obrotach na biegu jałowym. help



raz kontrolka od checka mrygneła 9 razy sekundowo szukałem na forum i wydzło chyba że 9 kod 9 Czujnik identyfikujący 1-szy cylinder tojakiś czujnik od położenia gmp lub dmp coś napewno że w pierwszym cylindrze niby nie tak



http://www.accordklu... +honda +accord



powturzyło sekwencje na checku i puźniej po restarcie kompa juz kontrolka nie mryga



silnik pracuje normalnie niesłychać nbic dziwnego



Bardzo prosze o pomoc



a może kto z okolic otwocka woj mazowieckie ma kompa i kable i chwilke czadu aby tlko sprawdzic błedy
Awatar użytkownika
Mirek333
User
User
Posty:10
Rejestracja:2019-01-15, 10:51

2019-01-25, 09:54

Najlepsze zakłady mechaniczne w , których wartoo sprawdzić : https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,75009
ODPOWIEDZ

Wróć do „Diagnostyka komputerowa”